جستجوی کتاب  
Skip Navigation Links
دسترسی عموم به اطلاعات ۹۲ هزار کتاب خارجی نمایشگاه تهران میسر شد
به گزارش خبرگزاری مهر، در این سایت به نشانی www.anjomannasheran.com امکان جستجوی پیشرفته و موضوعی این کتاب‌ها با کلیدواژه‌های مختلف و با توجه به عنوان کتاب، نام نویسنده، نام ناشر، سال انتشار و موضوعات مختلف فراهم شده است. امکان دانلود فهرست این کتاب‌ها و همچنین نتایج جستجو در قالب فایل اکسل نیز فراهم شده تا علاقمندان به راحتی بتوانند اطلاعات کتب مورد نیاز خود را به همراه نام کارگزار و عرضه‌کننده آن ذخیره و در صورت نیاز نسبت به تهیه آن‌ها اقدام کنند.
ادامه خبر
نقض صریح مصوبات نمایشگاه کتاب و تأیید وزارت ارشاد
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، در پی نادیده گرفتن مصوبه شورای سیاستگذاری نمایشگاه کتاب تهران از سوی کمیته ناشران بین‌الملل نمایشگاه پیرامون این مطلب که متن صریح مصوبه شورای سیاستگذاری نمایشگاه کتاب می‌گوید: «شرط لازم اجرایی بودن تفاهم نامه فوق این است که هیچ گونه تغییر در انجام اموری که تاکنون توسط انجمن‌های درگیر در نمایشگاه بر عهده ایشان بوده رخ ندهد.» و با توجه به نادیده گرفتن این مصوبه از سوی کمیته ناشران بین‌الملل نمایشگاه کتاب؛ گزارشی از سوی فارس طی هفته گذشته با این عنوان «قصه‌ هزار و یک‌شب واگذاری‌های نمایشگاه کتاب/ کمیت اجرا همچنان می‌لنگد» منتشر شد که به تنش های حادث شده می‌پرداخت.
ادامه خبر
قصه‌ هزار و یک‌شب واگذاری‌های نمایشگاه کتاب/ کمیت اجرا همچنان می‌لنگد
شاید چند ماهی از خوابیدن سر و صدای زیر میز زدن اتحادیه ناشران و کتابفروشان برای عدم مشارکت در نمایشگاه کتاب سپری شده باشد و گمان بر این باشد که آب در دل نمایشگاه کتاب و اجرای آن تکان نمی‌خورد اما این تنها ظاهر ماجراست. قصه چیز دیگری است؛ پس از جلسات مکرر سرانجام اتحادیه ناشران و کتابفروشان با وساطت و اولتیماتوم ارشاد پذیرفت که پای میز مذاکره بنشیند و امور را رهبری کند تا واگذاری به صنف در دولت یازدهم پررنگ تر به نظر آید.
ادامه خبر
سی‌امین نمایشگاه کتاب تهران
 

زمان:
۱۳ تا ۲۳ اردیبهشت ماه ۹۶

کليه حقوق سايت محفوظ و متعلق به انجمن فرهنگي ناشران بين المللي ايرانيان است