جستجوی کتاب  
Skip Navigation Links
۱۳۹۴/۱۲/۱۳
شروع ثبت‌نام بخش بین‌الملل بیست و نهمین نمایشگاه بین‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌المللی کتاب تهران

ثبت‌نام بخش بین‌‌‌‌‌‌‌‌الملل از تاریخ ۱۲/۱۲/۱۳۹۴ آغاز و تا پایان وقت اداری روز ۲۴/۱۲/۱۳۹۴ ادامه دارد. متقاضیان ثبت‌نام می‌توانند با دریافت جزوه اطلاعات، مقررات، آیین‌نامه انضباطی و فرم‌های بخش بین‌الملل به سه زبان انگلیسی، عربی و فارسی از طریق سایت انجمن فرهنگی ناشران بین¬المللی نسبت به شروع فرآیند ثبت¬نام اقدام و با پر کردن فرم‌ها و تکمیل مدارک بر اساس ضوابط مندرج در جزوه مقررات و ارسال آن به دبیرخانه، درخواست ثبت‌نام نمایند...

ثبت‌نام بخش بین‌‌‌‌‌‌‌‌الملل از تاریخ ۱۲/۱۲/۱۳۹۴ آغاز و تا پایان وقت اداری روز ۲۴/۱۲/۱۳۹۴ ادامه دارد. متقاضیان ثبت‌نام می‌توانند با دریافت جزوه اطلاعات، مقررات، آیین‌نامه انضباطی و فرم‌های بخش بین‌الملل به سه زبان انگلیسی، عربی و فارسی از طریق سایت انجمن فرهنگی ناشران بین­المللی نسبت به شروع فرآیند ثبت­نام اقدام و با پر کردن فرم‌ها و تکمیل مدارک بر اساس ضوابط مندرج در جزوه مقررات و ارسال آن به دبیرخانه، درخواست ثبت‌نام نمایند.

ارسال مدارک به منزله پذیرش ثبت‌نام نیست و تنها درخواست اولیه ثبت‌نام قلمداد خواهد شد و استحقاق برای دریافت غرفه ایجاد نخواهد کرد. قطعی شدن ثبت‌نام و پذیرش آن پس از دریافت مدارک و بررسی‌های لازم و تأیید نهادهای ذی‌ربط به نحو مقتضی به متقاضیان منعکس می‌گردد و سپس ایشان می‌توانند نسبت به ادامه تکمیل فرآیند ثبت‌نام اقدام نمایند.

اطلاعات تماس دبیرخانه ثبت‌نام بخش بین‌الملل عبارتند از:

نشانی: کوی نصر (گیشا)‑ خیابان احمدی (۳۸)‑ تقاطع امانخانی‑ کوچه یاران‑ پلاک ۴‑ طبقه ۴

تلفن: ۸۸۲۷۵۷۸۹ (۰۰۹۸۲۱) و ۸۸۲۴۷۷۰۱ (۰۰۹۸۲۱)

فکس: ۸۸۲۶۹۶۶۱ (۰۰۹۸۲۱)

ایمیل: info@anjomannasheran.com

کليه حقوق سايت محفوظ و متعلق به انجمن فرهنگي ناشران بين المللي ايرانيان است