جستجوی کتاب  
Skip Navigation Links
1395/01/07
نحوه ارسال اطلاعات کتب

به اطلاع می‌رساند کلیه متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران مکلف‌اند لیست کتب قابل عرضه خود را به طور کامل و در بازه زمانی تعیین شده در جزوه مقررات (07/01/1395 الی 25/01/1395) در اختیار امور ثبت‌نام ناشران بین‌الملل نمایشگاه قرار دهند و برای نظم هرچه بیشتر و تسهیل بررسی صحت و اطلاعات ارسالی لازم است ارسال اطلاعات به روش ذیل و با طی مراحل لازم انجام شود، بدیهی است هیچ روش دیگری از قبیل ارسال ایمیل، تحویل CD و... به غیر از روش آنلاین و از طریق سایت پذیرفته نخواهد بود و همه متقاضیان ضرورتاً و صرفاً از طریق انجام مراحل همین دستورالعمل بایست اطلاعات کتب خود را ارسال نمایند...

به اطلاع می‌رساند کلیه متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در بیست ونهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران مکلف‌اند لیست کتب قابل عرضه خود را به طورکامل و در بازه زمانی تعیین شده در جزوه مقررات (07/01/1395 الی 25/01/1395) دراختیار امور ثبت‌نام ناشران بین‌الملل نمایشگاه قرار دهند و برای نظم هرچه بیشتر وتسهیل بررسی صحت و اطلاعات ارسالی لازم است ارسال اطلاعات به روش ذیل و با طیمراحل لازم انجام شود، بدیهی است هیچ روش دیگری از قبیل ارسال ایمیل، تحویل CD و... به غیر ازروش آنلاین و از طریق سایت پذیرفته نخواهد بود و همه متقاضیان ضرورتاً و صرفاً ازطریق انجام مراحل همین دستورالعمل بایست اطلاعات کتب خود را ارسال نمایند.

1-به هر متقاضی یک کلمه کاربری و یک رمز عبور اختصاص داده می‌شودو می‌توانید به محض ورود به پنل مدیریتی رمز عبور خود را به دلخواه تغییر دهید. (در صورت عدم تکمیل مدارک ثبت‌نام دسترسی شما برای ارسال اطلاعاتکتب باز نخواهد شد.)

2-به نشانی اینترنتی www.anjomannasheran.com/tibf29 مراجعه نمایید.

3-می‌توانید زبان مورد علاقه خود را انتخاب نمایید و در صورتانتخاب هر زبان کلیه صفحات تا پایان مراحل به همان زبان نمایش داده خواهد شد.

4-کلمه کاربری و رمز عبور خود را با دقت وارد نموده و رویکلید ورود کلیک کنید.

5-کاربر در صورت وارد نمودن صحیح اطلاعات کاربری به پنلمدیریتی مربوط به خود دسترسی پیدا می‌کند؛ راهنمای جامع کلیه مراحل ارسال فایل وساختار فایل‌ها در سایت موجود است و به راحتی می‌توانید با مطالعه و دانلود فایل‌هاینمونه فایل خود را ساخته و با طی مراحل آن را ارسال نمائید.

6-اکانت شما صرفاً در بازه زمانی مجاز فعال خواهد بود و درصورت عدم ارسال لیست، اکانت غیر فعال شده و متعاقباً به دلیل عدم ارسال لیست، مجازبه شرکت در نمایشگاه نخواهید بود.

7-در صورت بروز مشکلات کافی است به آدرس ایمیل support@anjomannsheran.com یک ایمیل بزنید و مشکل خود را توضیح دهید،ظرف مدت 24 ساعت به مشکل شما رسیدگی و در صورت لزوم بر‌طرف خواهد شد، از تماستلفنی یا ارسال ایمیل‌های دیگر جداً بپرهیزید، چون مشکلات سایت فقط از این طریقپاسخ داده می‌شود.

8-ایمیل ارسالی بایست محتوی نام و نام خانوادگی شخص مسؤولامور انفورماتیک شرکت/انتشارات ارسال کننده به همراه شماره تلفن همراه وی باشد تابتوان حتی در ساعات غیر اداری با ایشان تماس گرفت، عدم ارائه چنین مشخصاتی اگرموجب تأخیر در ارائه خدمات گردد، مسؤولیت آن متوجه امور ثبت‌نام ناشران بین‌المللنخواهد بود.

9-تغییرات بانک اطلاعاتی اضافه شده نیز پس از بازه زمانی یادشده، امکان‌پذیر نیست، لذا فقط تا قبل از پایان مهلت مقرر می‌توانید اطلاعات خودرا به‌روزرسانی کنید و پس از پایان مهلت، لیست شما نهایی و قطعی تلقی می‌گردد واجازه فروش کتبی که در سایت عرضه نشده باشد را در نمایشگاه نخواهید داشت.

10-   سقف نرخ ارز در نزدیکیایام نمایشگاه اعلام خواهد شد، در صورتی که نرخ ارز اعمال شده در لیست شما بالاتراز سقف اعلامی باشد، نرخ ارز شما به سقف اعلامی کاهش داده خواهد شد و مکلف به فروشبا قیمت ریالی تعیین شده هستید، لیکن اگر نرخ اعلامی شما کمتر باشد، همان نرخ ملاکعمل خواهد بود.

11-   حداقل تخفیف کتاب‌ها 10% است و چنانچه تخفیف اعمال شده روی کتب کمتر از این نرخ باشد، سیستم به طورخودکار 10 % تخفیف روی آن اعمال خواهد کرد؛ تخفیف بالاتر از 10 % تا هر سقفی مجازاست.

12-   کتبی که توسط شوراینظارت و ارزشیابی ممنوع اعلام شود از بانک اطلاعات حذف می‌شود و فروش آن درنمایشگاه ممنوع خواهد بود.

13-   اطلاعات کتب ارسالی (سالچاپ، قیمت ارزی و ...) شما به روش‌های مختلفی صحت‌سنجی می‌شود و نتایج آن در صورتمغایرت منعکس شده و در صورت لزوم اطلاعات شما به شکل صحیح آن تغییر داده می‌شود.

14-   برای استفاده از نرم‌افزارفروش متمرکز در نمایشگاه قوانین و شرایط ویژه‌ای وجود دارد که به‌طور جداگانهابلاغ خواهد شد و این شرایط صرفاً مربوط به نحوه اعلام و ارسال اطلاعات کتب است.

کليه حقوق سايت محفوظ و متعلق به انجمن فرهنگي ناشران بين المللي ايرانيان است