جستجوی کتاب  
Skip Navigation Links
دسترسی عموم به اطلاعات ۹۲ هزار کتاب خارجی نمایشگاه تهران میسر شد

به گزارش خبرگزاری مهر، در این سایت به نشانی www.anjomannasheran.com امکان جستجوی پیشرفته و موضوعی این کتاب‌ها با کلیدواژه‌های مختلف و با توجه به عنوان کتاب، نام نویسنده، نام ناشر، سال انتشار و موضوعات مختلف فراهم شده است. امکان دانلود فهرست این کتاب‌ها و همچنین نتایج جستجو در قالب فایل اکسل نیز فراهم شده تا علاقمندان به راحتی بتوانند اطلاعات کتب مورد نیاز خود را به همراه نام کارگزار و عرضه‌کننده آن ذخیره و در صورت نیاز نسبت به تهیه آن‌ها اقدام کنند.
به گزارش خبرگزاری مهر، در این سایت به نشانی www.anjomannasheran.com امکان جستجوی پیشرفته و موضوعی این کتاب‌ها با کلیدواژه‌های مختلف و با توجه به عنوان کتاب، نام نویسنده، نام ناشر، سال انتشار و موضوعات مختلف فراهم شده است. امکان دانلود فهرست این کتاب‌ها و همچنین نتایج جستجو در قالب فایل اکسل نیز  فراهم شده تا علاقمندان به راحتی بتوانند اطلاعات کتب مورد نیاز خود را به همراه نام کارگزار و عرضه‌کننده آن ذخیره و در صورت نیاز نسبت به تهیه آن‌ها اقدام کنند.

مطابق این گزارش، با توجه به اینکه هنوز نرخ ارز از طرف نمایشگاه اعلام نشده است، بهای کتاب‌ها به صورت موقت بر اساس قیمت ارزی روی این سایت آمده است تا در ایام برپایی نمایشگاه بهای ریالی کتاب‌ها اعلام شود.

بررسی اطلاعات کتاب‌های عرضه‌شده نشان می‌دهد از این تعداد عنوان کتاب، بالغ بر ۸۷ هزار عنوان کتاب لاتین و نزدیک به ۷۰۰۰ عنوان کتاب عربی است. همچننین نزدیک به ۴۸ هزار عنوان از کتاب‌های لاتین منتشرشده مربوط به سه سال اخیر و سال ۲۰۱۷ هستند.

بر اساس اعلام، به لحاظ موضوعی نیز حوزه علوم انسانی با بیش از ۳۳ هزار عنوان بیشترین حجم کتب لاتین را داراست. سپس به ترتیب حوزه‌های هنر با بیش از ۱۵ هزار عنوان، پزشکی با بیش از ۱۲ هزار عنوان، علوم‌پایه و فنی و مهندسی هریک با بیش از ۱۱ هزار عنوان و کتب مرجع و دایره المعارف‌ها با بیش از ۱۰۰۰ عنوان در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

کتاب‌های عربی نیز به لحاظ موضوعی عمدتاً در حوزه علوم انسانی بوده و حوزه‌های موضوعی مختلفی مانند فقه، تاریخ، ادیان، ادبیات عرب، معاجم و اطالس، تفسیر و... را پوشش می‌دهند.

برای هریک از کتب لاتین و عربی حداقل ۱۰ درصد تخفیف در نظر گرفته شده و در برخی موارد تخفیف‌های بسیار بالاتری نیز برای عناوین خاصی اعمال شده است. تقریباً تمامی کتاب‌هایی که اطلاعات آنها روی سایت انجمن فرهنگی ناشران  بین‌المللی ایرانیان بارگذاری شده است، متعلق به ناشرانی خارجی است که عضو این انجمن هستند.

سی امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران  از ۱۳ تا ۲۳ اردیبهشت ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود.

منبع خبر: خبرگزاری مهر

کليه حقوق سايت محفوظ و متعلق به انجمن فرهنگي ناشران بين المللي ايرانيان است