جستجوی کتاب  
Skip Navigation Links
عرضه بیشتر از 40 هزار عنوان کتاب اورژینال در همه موضوعات از ناشران معتبر بین‌المللی 1399/06/29

با توجه به عدم برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ...
با توجه به عدم برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در طی سال و به دنبال درخواست کتابخانه‌ها و مراکز علمی مبنی بر دسترسی به کتاب‌های این نمایشگاه، انجمن فرهنگی ناشران بین‌المللی ایرانیان اقدام به بارگذاری کتاب‌های ارسال شده جهت این نمایشگاه نموده است. این کتاب‌ها در کلیه موضوعات دانشگاهی و کاربردی و به صورت آزاد در دسترس عموم  قرار دارد.
متقاضیان محترم جهت دریافت این کتاب‌ها لازم است به نکات زیر توجه داشته باشند:
 
1) امکان جستجوی پیشرفته با کلیدواژه‌های همچون موضوع مورد نظر، عنوان کتاب، نام نویسنده و نام موزع وجود دارد.
2) امکان دانلود عناوین و فهرست موضوعي  تهیه شده توسط شما  در قالب اکسل نيز فراهم است، به گونه‌ای که علاقه‌مندان به راحتی می‌توانند اطلاعات کتاب‌های مورد نیاز را به همراه نام توزیع‌کننده (کارگزار یا موزع) ذخیره و نسبت به تهیه کتاب اقدام کنند.
3) توجه به اینکه برای این کتاب‌ها در حال حاضر امکان قيمت گذاري به ريال فراهم نشده لذا ناچاراً قیمت‌ها  به صورت ارزی  در سایت قرار گرفته است. بدیهی است کلیه توزیع‌کنندگان موظفند هنگام خرید به متقاضیان همراه كتاب‌ها فاکتور رسمی و به ريال تحويل دهند.
4) کتاب‌های بارگذاری شده در سایت، کتاب‌هایی است که در تهران موچود است لذا در صورت ثبت سفارش توسط توزيع‌كنندگان مسئولیت آن به عهده این انجمن نخواهد بود.
5) این کتاب‌ها مربوط به گروه ناشران عضو انجمن است که متقاضیان بعد از انتخاب هر عنوان می‌توانند مستقیم به کارگزار مربوطه که اسامی آن ها در قسمت اعضای انجمن مشخص شده است  مراجعه کنند.
6) حداقل تخفیف در نظر گرفته شده 10 درصد است ولی در برخی موارد تخفیفات بسیار بالاتری برای عناوین خاص و دانشجویی اعمال شده است.
7) در صورت هر گونه اختلاف با موزع مربوطه لطفاً مراتب را جهت رسيدگي به ايميل انجمن به آدرس info@anjomannasheran.com ارسال و مطمئن باشيد كه در اسرع به درخواست شما رسيدگي خواهد شد.
کليه حقوق سايت محفوظ و متعلق به انجمن فرهنگي ناشران بين المللي ايرانيان است