جستجوی کتاب  
Skip Navigation Links
یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتب کاربردی و دانشگاهی برگزار می‌شود

یازدهمین نمایشگاه کتب کاربردی و دانشگاهی از 12 تا 15 آبان ماه سال‌جاری در کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار می‌شود

تا سال گذشته این نمایشگاه در سالن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شد اما کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران امسال میزبان این نمایشگاه خواهد بود.

در یازدهمین نمایشگاه کتب کاربردی و دانشگاهی که با شرکت ناشران عضو انجمن برگزار می‌شود حدود 27 ناشر شرکت خواهند داشت.
موضوع كتابها در اين نمايشگاه پزشكي، علوم انساني، علوم پايه، مهندسي ، هنر و عمومي است.  تعداد عناوين كتابها تا كنون 49277 لاتين و 5372 عربي است.

فضای نمایشگاه یازدهم نسبت به سال گذشته کمتر خواهد بود چرا که در کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران تشکیل می‌شود.

نمایشگاه کتب کاربردی و دانشگاهی به عنوان بزرگترین نمایشگاه بین المللی کتاب پس از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، یازدهمین دوره برگزاری خود را در پیش دارد.

نمایشگاه کتب کاربردی طی یک دهه فعالیت، به خوبی توانسته است به پیشرفت کمی و کیفی قابل قبولی دست یابد.   این نمایشگاه، همه ساله با افزایش تعداد عناوین، بهبود کیفیت عرضه و فروش کتب، ارتقاء روش‌های اطلاع رسانی، و همکاری با سایر سازمان‌ها، نهادها و دستگا‌ه‌های ذیربط، تلاش نموده با رویکردی مشتری مدار، سطح رضایتمندی مخاطبین نمایشگاه را بهبود بخشد.

انجمن فرهنگی ناشران بین المللی ایرانیان متشکل از شرکت‌های فعال و دارای نمایندگی‌های معتبر از ناشرین بین المللی است و حجم عمده عملیات عرضه کتاب‌های خارجی در ایران توسط اعضاء این انجمن صورت می‌پذیرد.

سال گذشته دهمین دوره برگزاری این نمایشگاه، در آبان ماه 91 همچون سال‌های گذشته در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، واقع در خیابان حجاب برگزار شده بود.

کليه حقوق سايت محفوظ و متعلق به انجمن فرهنگي ناشران بين المللي ايرانيان است