جستجوی کتاب  
Skip Navigation Links
توضیح در مورد 1392/12/19
نحوه اطلاع رسانی از طریق کاتالوگ دیجیتال

ستاد اجرایی بخش بین الملل به برخی سوالات در مورد نحوه اطلاع رسانی از طریق کاتالوگ دیجیتال پاسخ داد

این روزها با نزدیک شدن به زمان بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران اکثر شرکت کنندگان در حال تهیه و تولید کاتالوگ ها و محصولات تبلیغاتی خود هستند.

طبق مقررات انجمن ناشران بین المللی، اعضا مجاز به تولید بروشور وکاتالوگ چاپی نیستندبه همین خاطر انجمن نرم افزاری را تولید کرده است که توسط آن می توان به سادگی یک کاتالوگ دیجیتال طراحی کرد. این نرم افزار هم اکنون به طور رایگان در اختیار تمام اعضا قرار گرفته است. هر چند استفاده از این نرم افزار اجباری نیست و اعضا می توانند از هر نرم افزار دیگری برای تولید کاتالوگ دیجیتال استفاده کنند. در عین حال، استفاده از لوگوی انجمن در طراحی روی CD و یا جلد CD ها اجباریست.

همچنین شایان ذکر است که طبق آیین نامه مقررات ثبت نام ویژه موزعان ایرانی،شرکت کنندگان در نمایشگاه که عضو انجمن فرهنگی ناشران بین المللی ایرانیان نیستند، در صورت عدم تولید کاتالوگ چاپی ازخدمات نرم افزاری و سایت انجمن به طور رایگان بهره خواهند برد. موزعانی که این شرایط را می پذیرند و مایلند از نرم افزار کاتالوگ دیجیتال انجمن استفاده کنند درخواست های خود را به آدرس tibf@anjomannasheran.com ارسال نمایند.

کليه حقوق سايت محفوظ و متعلق به انجمن فرهنگي ناشران بين المللي ايرانيان است