جستجوی کتاب  
Skip Navigation Links
طی ده روز گذشته 1393/01/24
بازدید از سایت انجمن 5 برابر شده است

تعداد زیادی از علاقه مندان به کتاب های خارجی، سایت انجمن را برای جستجو و یافتن کتاب های عرضه شده در نمایشگاه انتخاب کرده اند

از روز شنبه 16 فروردین ماه و در آستانه برپایی بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، آمار بازدید از سایت انجمن 5 برابر افزایش داشته است.

 بنا بر گزارش های آماری، آمار بازدید روزانه از سایت انجمن ازاولین روز پس از تعطیلات نوروزی 5 برابر افزایش داشته است. این افزایش بازدید ازسایت انجمن هر ساله در آستانه اردیبهشت ماه و نمایشگاه کتاب اتفاق می افتد با این تفاوت که امسال این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 25 درصد رشد داشته است.

 در طول ده روز گذشته حدود 1800 بازدید از سایت صورت گرفته است. نکته حائز اهمیت آن که از این تعداد بیش از 53% بازدید کننده جدید میباشند.

 6435 صفحه از سایت انجمن مشاهده شده است که به طور متوسط هر بادید کننده 3.63 صفحه را مشاهده کرده است. همچنین زمان صرف شده توسط هر بازدید کننده حدود 5 دقیقه است که آمار قابل قبولیست.

 آمار و ارقام فوق حاکی از آن است که تعداد زیادی از مخاطبان بخش بین الملل، سایت انجمن را برای مشاهده و جستجوی کتاب های عرضه شده در نمایشگاه انتخاب می کنند. کما اینکه بسیاری از کتابخانه های کشور مخاطبان سایت خود را جهت جستجو میان کتابهای خارجی نمایشگاه به سایت انجمن ارجاع می دهند.

روز 25 فروردین مهلت بارگزاری اطلاعات کتاب بر روی سایت انجمن به پایان می رسد و شرکت هایی که علاقه دارند از طریق این سایت اطلاع رسانی کنند بایستی هرچه سریعتر با دبیرخانه ستاد اجرایی بخش بین الملل نمایشگاه تماس گرفته و توضیحات لازم را کسب کنند.

کليه حقوق سايت محفوظ و متعلق به انجمن فرهنگي ناشران بين المللي ايرانيان است